Przejdź do treści

Nagroda Towarzystwa Urbanistów Polskich w Ogólnopolskim Konkursie na Najlepiej Zagospodarowaną Przestrzeń Publiczną dla Tychów

    Nagroda Towarzystwa Urbanistów Polskich w Ogólnopolskim Konkursie na Najlepiej Zagospodarowaną Przestrzeń Publiczną w kategorii Nowo Wykreowana Przestrzeń Publiczna w Zieleni w 2015 roku za Zagospodarowanie wschodniego nabrzeża Paprocan dla Tychów!

    Nagrodę przyznaną za „stworzenie nowej jakości w podejściu do przestrzeni publicznych w mieście i regionie, konsekwentną realizację programu rekreacyjnego wokół zalewu, włącznie z systemem dróg pieszych i rowerowych, powiązania z otoczeniem z przemyślanym kształtowaniem stref przejściowych, dobór nowoczesnych i trafnych środków wyrazu architektonicznego w powiązaniu z interesującym programem funkcjonalnym, wysokiej jakości rozwiązania materiałowe, kolorystyczne i bardzo dobre oświetlenie podkreślające istotę rozwiązań architektoniczno-urbanistycznych”  z rąk prezesa zarządu TUP – prof. zw. dr hab. Tadeusza Markowskiego odebrał Igor Śmietański – z-ca prezydenta Tychów, podczas odbywającego się w Łodzi V Kongresu Urbanistyki Polskiej.