Przejdź do treści

Koncertowy weekend w Tychach

  Dwa dni koncertowania, osiem zespołów i wiele innych atrakcji –   to wszystko już w najbliższy weekend (29-30.06) pod „Żyrafą”, w ramach trwającego od początku miesiąca Święta Miasta Tychy.

  W Tychach od początku czerwca z okazji Święta Miasta odbywały się różne wydarzenia m.in. Metropolitalne Święto Rodziny, koncert muzyki filmowej Jana P. Kaczmarka, Dzień Zdrowia na placu Baczyńskiego, a ich  podsumowaniem i finałem będzie dwudniowa zabawa na placu pod „Żyrafą”.

  W sumie na scenie zobaczymy osiem zespołów. W pierwszym dniu wystąpią Marcelina, laureaci przeglądu „Dla Tych Zagrają – Nowa Fala Tyskich Brzmień” – zespół 4 Generacje, a także Mikromusic i Bitamina. Drugi dzień rozpocznie się od przedstawienia teatralnego dla dzieci w wykonaniu Teatr Trip, a następnie zaplanowano dewa koncerty zespołów OldBreakout, Smth on point i Pan Pozor Orkiestra. Na zakończenie imprezy wystąpi gwiazda wieczoru – Nosowska. Oprócz koncertów, na dzieci będzie czekało wesołe miasteczko, zajęcia sportowe i animacje, a na dorosłych strefa NGO i  strefa gastronomiczna – foodtrucki.

  Plan koncertów:

  Sobota, 29 czerwca

  16:30 Marcelina
  18:00 4 Generacje

  19:15 Mikromusic
  21:00 Bitamina

  Niedziela, 30 czerwca

  15:00 Teatr Trip
  16:15 OldBreakout
  18:00 Smth on point
  19:00 Pan Pozor Orkiestra
  20:30 Nosowska