Przejdź do treści

III edycja tyskiego Budżetu Partycypacyjnego

  Już w marcu zapraszamy wszystkich tyszan do składania wniosków w ramach III edycji tyskiego Budżetu Partycypacyjnego. Pomysły można będzie składać od 1 do 31 marca. Wnioski dostępne są w Wydziale Spraw Społecznych i Zdrowia przy ul. Barona 30 p. 209, Urzędzie Miejskim (BOK), w Punktach Konsultacyjnych.

  Formularze z propozycjami projektów można składać w następujących punktach:

  • listownie na adres: Urząd Miasta Tychy, 43-100 Tychy, al. Niepodległości 49, z adnotacją na kopercie „Budżet Partycypacyjny”
  • osobiście w Urzędzie Miasta Tychy w Biurze Obsługi Klienta, al. Niepodległości 49 lub w Wydziale Spraw Społecznych i Zdrowia, ul. Barona 30, pok. 209
  • mailowo na adres: kontakt@razemtychy.pl

  Wszystkich zainteresowanych złożeniem wniosku do Budżetu Partycypacyjnego na 2017 r., zapraszamy na konsultacje, które odbędą się w czwartek 10 oraz 17 marca w godzinach od  17.00 do 19.00, w budynku Urzędu Miasta Tychy przy al. Niepodległości 49 w sali 101 (I piętro).

  W ramach spotkania każdy z uczestników będzie mógł między innymi porozmawiać o swoich pomysłach, miejscach lokalizacji zadań czy kosztorysach z przedstawicielami wydziałów i jednostek Urzędu Miasta Tychy, takich jak: Wydział Przygotowania i Realizacji Inwestycji, Wydział Gospodarki Nieruchomościami, Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych, Miejski Zarządu Ulic i Mostów oraz Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia.