Przejdź do treści

3 grudnia do Tychów przyjedzie Mikołaj

   

  Za kilka dni w niedzielę,  na Placu Baczyńskiego odbędą się Miejskie Mikołajki. W programie: świąteczne warsztaty plastyczne, spektakl, parada rowerowa i oczywiście spotkanie z Mikołajem i jego pomocnikami.

  Impreza rozpocznie się o godzinie 15.00 spektaklem z animacjami „Bajka o Kolorach w poszukiwaniu Mikołaja” w Pasażu Kultury Andromeda. O godzinie 16:00 będzie można wziąć udział w świątecznych warsztatach plastycznych: tworzeniu bombek choinkowych, kartek świątecznych oraz innych ozdób świątecznych –  także w Pasażu Kultury Andromeda.

  Spotkanie z Mikołajem zaplanowano na godzinę 17.30 –  na Placu Baczyńskiego będzie można m.in. zrobić sobie wspólne zdjęcie z Mikołajem i jego pomocnikami. Godzinę później, o 18:30 na Placu pojawią się elfy i szczudlarze w programie interaktywnym „Elfy u Mikołaja”. 

   W międzyczasie (od 15.00) z ryneczku na osiedlu „Karolina” na Plac Baczyńskiego wyruszy Parada Rowerowych Mikołajów, a przez cały czas trwania imprezy ( od 15.00- 19.00) w Pasażu Kultury Andromeda będzie odbywał się kiermasz świąteczny z wyrobami stworzonymi przez podopiecznych tyskich NGO.

  Oprócz tego na wszystkich obecnych tego dnia na placu, będzie czekało wiele innych atrakcji: DJ, kolejka szynowa, karuzela łańcuchowa oraz fotobudka z możliwością zrobienia darmowego pamiątkowego zdjęcia.