• 12header.jpg

Koncertowy weekend w Tychach


Dwa dni koncertowania, osiem zespołów i wiele innych atrakcji -   to wszystko już w najbliższy weekend (29-30.06) pod „Żyrafą”, w ramach trwającego od początku miesiąca Święta Miasta Tychy.

W Tychach od początku czerwca z okazji Święta Miasta odbywały się różne wydarzenia m.in. Metropolitalne Święto Rodziny, koncert muzyki filmowej Jana P. Kaczmarka, Dzień Zdrowia na placu Baczyńskiego, a ich  podsumowaniem i finałem będzie dwudniowa zabawa na placu pod „Żyrafą”.

W sumie na scenie zobaczymy osiem zespołów. W pierwszym dniu wystąpią Marcelina, laureaci przeglądu „Dla Tych Zagrają – Nowa Fala Tyskich Brzmień” – zespół 4 Generacje, a także Mikromusic i Bitamina. Drugi dzień rozpocznie się od przedstawienia teatralnego dla dzieci w wykonaniu Teatr Trip, a następnie zaplanowano dewa koncerty zespołów OldBreakout, Smth on point i Pan Pozor Orkiestra. Na zakończenie imprezy wystąpi gwiazda wieczoru – Nosowska. Oprócz koncertów, na dzieci będzie czekało wesołe miasteczko, zajęcia sportowe i animacje, a na dorosłych strefa NGO i  strefa gastronomiczna - foodtrucki.

Plan koncertów:

Sobota, 29 czerwca

16:30 Marcelina
18:00 4 Generacje


19:15 Mikromusic
21:00 Bitamina

Niedziela, 30 czerwca

15:00 Teatr Trip
16:15 OldBreakout
18:00 Smth on point
19:00 Pan Pozor Orkiestra
20:30 Nosowska